Dnia 16.11.2018r. braliśmy udział już w XIV Wojewódzkim Halowym Turnieju Sportowym o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich. Zawody sportowe rozpoczęły się oficjalną ceremonia otwarcia, przywitaniem i prezentacją drużyn oraz zaproszonych gości. Sportowcy złożyli uroczyste ślubowanie, po czym dokonano wciągnięcia flagi na maszt i odsłuchano hymn zawodów. W imprezie wzięło udział 11 placówek z całego województwa opolskiego. Po oficjalnym otwarciu przyszedł czas na rozegranie konkurencji. W tym roku uczestnicy brali udział w sześciu konkurencjach tj: slalom między słupkami(prowadzenie laską kółka ringo), tor przeszkód, pchnięcie piłką lekarska(3kg), piramida, strzał nogą piłki do celu(mała bramka) oraz bieg sztafetowy 5x50metrów. Emocji i zaangażowania nie zabrakło, dzięki czemu nasza drużyna po dogrywce zajęła zasłużone trzecie miejsce. Wielkie brawa dla wszystkich "wielkich" sportowców i do zobaczenia za rok !!!
 
Naszą drużynę reprezentowali:
Ania Lewkowicz
Dawid Tańczyk
Adam Paszowski
Grzesiek Baraniak
Krzysiek Krupiński
 
 
FOTORELACJA Z ZAWODÓW ================>>>>>>>>>https://www.youtube.com/watch?v=_uZaH0B8ZF0

 

M.Chajdukiewicz

Copyright © 2015 Środowiskowy Dom Samopomocy w Namysłowie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.